Modlitwy do świętych Uzdrowicieli

Tadeusz Piotr Szewczyk

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

Modlitwa to prośba płynąca prosto z serca, wyrażana w pozytywnej intencji, kierowana do sił Wyższych – aniołów, Boga, świętych. Dzięki niej uwalniamy uzdrawiającą energię, łączymy się ze „Źródłem”, istotami o wysokiej wibracji i Miłości. Możemy tworzyć własne modlitwy, prośby ale również możemy posłużyć się gotowymi tekstami. Taką możliwość stwarza książka Tadeusza Piotra Szewczyka pt.” Modlitwy do świętych Uzdrowicieli”. Znajdziemy w niej różnego rodzaju modlitwy: intencyjne, dziękczynne, uwalniające, wstawiennicze. Ich charakter zależy od tego o co prosimy. Ważne, by płynęła ona z głębi duszy, nasycona miłością, wiarą i pozytywną energią.

Znany jest fenomen cudownych uzdrowień w miejscach uważanych za święte poprzez właśnie modlitwę. Nie jest to dobrodziejstwo zarezerwowane dla wybranych osób. Każdy z nas może korzystać z ich dobroczynnej mocy. Nie musimy nawet udawać się w jakieś szczególne miejsce. Wystarczy cichy zakątek w zaciszu domowym i skoncentrowanie się na wyrażeniu naszej woli.

Książeczka ma nieduży, poręczny format, który pozwala mieć ją przy sobie i w każdej chwili skorzystać z odpowiednich modlitw. Znajdziemy tu szeroki wachlarz modlitw do bardziej i mniej znanych świętych uzdrowicieli, modlitwy poranne, wieczorne, dziękczynne, zasady do zastosowania wg Stefana Wyszyńskiego, Teresy z Kalkuty. Autor wyjaśnia, skąd bierze się ich terapeutyczny potencjał. W krótkim wstępie dowiadujemy się która z modlitw jest najskuteczniejsza, a która ma wysokie wibracje i daje ochronę. Na dalszych stronach znajdziemy różne modlitwy na wiele okoliczności. Jedne z nich pomagają w zerwaniu z nałogami, a inne wpływają bardzo korzystnie na stan ducha modlącej się osoby. Znajdziemy tu również bardzo specjalistyczne modlitwy, jak chociażby tę, która pomaga „w małżeństwie żonom przez mężów poniewieranym”, a także przy opętaniach czy pokonaniu negatywnych oddziaływań. Niektóre z przytoczonych form zwracania się do siły wyższej mogą nie tylko uzdrowić, ale i wspomóc nas w skierowaniu życia na właściwe tory np. poprzez dodanie energii do pracy lub zagwarantowanie pokładów odwagi niezbędnych do zakończenia trudnych spraw. Znajdziemy tu niezawodny sposób na uzyskanie niebiańskiej przychylności dla par bezskutecznie starających się o dziecko, uzdrawianie z „puchlizny wodnej”, oczu, gardła, bóle głowy i innych dolegliwości. Poza tym zawarte tu zostały modlitwy w intencji zmarłych, żyjących, dla tych, którzy stracili nadzieję, prośby do Anioła Stróża, Archanioła Bożego Michała, Matki Bożej, Jana Chrzciciela i wiele innych.

Tadeusz Piotr Szewczyk jest Wielkim Mistrzem Reiki i specjalistą od naturalnych metod leczenia. Znaczną część swojego życia poświęcił na badanie skuteczności modlitw i odnajdywaniu tych, które mają działanie uzdrawiające. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego gdzie studiował filologię rosyjską. Do emerytury pracował jako nauczyciel w szkole średniej oraz był dyrektorem Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w ostatnich latach swojej pracy zawodowej. Z bioenergoterapią spotkał się w 1991 roku. Poznał wtedy Michała Pierepielicyna, znanego lekarza, bioenergoterapeutę, mistyka i jasnowidza. Znajomość przerodziła się w przyjaźń. Michał Pierepielicyn to również autor wielu książek, między innymi książki pt. "Kamień filozoficzny", która została wydana przez Studio Astropsychologii. Tadeusz Piotr Szewczyk przetłumaczył tę pozycję na język polski i był jej pierwszym wydawcą. Obecnie prowadzi gabinet w Białymstoku „Vigor”. Stosuje terapię energii Reiki, którą wzmacnia masażem kręgosłupa i bioterapią. Jest autorem wielu książek, m.in. „Reiki sztuka uzdrawiania dla każdego”, „Vademecum reikowicza”, „Miłość i przebaczenie odmienią twoje życie”, „Prastara terapia jajem”, „Twój los w twoich rękach”, „Naturalne metody uzdrawiania”, „Uzdrowienie z Sai Babą – leczenie ponadczasową mądrością”