Jak Rozbudzić Szósty Zmysł

Zaufaj swoim wibracjom

Sonia Choquette

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

Zmysły są nieodłącznym i niezwykle potrzebnym elementem naszego organizmu. Bez nich trudno byłoby funkcjonować w świecie, wykonywać codzienne obowiązki, życie nie miałoby swojej pełni. Są one jak oddech. Często skupiamy się na fizycznych zdolnościach odbierania rzeczywistości: dotykamy, patrzymy, słuchamy, wąchamy, smakujemy i dzięki temu poznajemy otoczenie, oceniamy osoby, które spotykamy, delektujemy się słuchaniem pięknej muzyki. Wszystko to są doznania powierzchowne, które skupiają się na zewnętrznej stronie naszego życia i pozwalają twardo stąpać po ziemi. Nie dają one jednak komfortu psychicznego, bazują nieraz na naszym ego. Książka „Jak Rozbudzić Szósty Zmysł? Zaufaj swoim wibracjom” Sonii Choguette umożliwia poznanie jeszcze jednego zmysłu – szóstego, który jest najważniejszą naszą zdolnością ponieważ pochodzi z głębi naszej duszy. To przede wszystkim zmysł duchowy, który pozwala widzieć z poziomu serca i duszy. Jest to subtelna energia, która umożliwia dojrzenie tego, czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć fizycznymi oczami.

Autorka znana jest na polskim rynku z takich publikacji jak: „Jak rozbudzić swoją duszę?”, „Duchowi Przewodnicy - Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie?” oraz dwóch talii kart o tych samych tytułach. Dała nam się poznać jako doskonała narratorka o subtelnej energii, którą można wyczuć czytając jej publikacje. Podobnie jest z książką: „Jak rozbudzić szósty zmysł? Zaufaj swoim wibracjom.” Sprawia ona pozytywne wrażenie już od pierwszego kontaktu. Kolorowa, miła w dotyku, okładka w niebieskiej tonacji z grafiką sylwetki człowieka z otwartym sercem zachęca do zajrzenia na dalsze stronnice. Autorka zawarła swą wiedzę w dziewięciu częściach. Każda z nich zawiera po kilka rozdziałów zwanych Tajemnicami, których jest 33. Każda z nich kończy się tzw. Mądrością Szóstego Zmysłu, które są podsumowaniem danego tematu.. Czytając mamy wrażenie odkrywania kolejnych sekretów ezoterycznej wiedzy. To program osobistego treningu, który możemy sobie rozłożyć dowolnie, wg własnego tempa.

Na początek Sonia Choquette proponuje test, dzięki któremu zorientujemy się w jakim stopniu zwracamy uwagę na własne wibracje, jaką mamy wrażliwość i na jakim etapie teraz jesteśmy. Posługuje się ona wieloma autentycznymi historiami zarówno z własnego życia, jak i swoich przyjaciół, znajomych, klientów. Są one dowodami na to, że gdy otworzymy się na przekazy duszy, wtedy łatwiej pokonujemy codzienne doświadczenia a życie jest dużo prostsze. Uzupełnieniem są praktyczne ćwiczenia, wskazówki, porady i narzędzia, które pomogą uaktywnić szósty zmysł i wyczulić nas na subtelne energie. Skłaniają one do refleksji, przemyśleń i medytacji. Swoją nieskomplikowaną formą powodują, że chętnie stosujemy się do nich chcąc sprawdzić je na sobie. Zaczynamy świadomie zwracać uwagę na swoje wnętrze, intuicję a o to przecież chodzi. Do tego rozległa wiedza, która odkrywa stopniowo sekrety związane z szóstym zmysłem i energiami, na które do tej pory nie zwracaliśmy uwagi. Dowiemy się m.in. Jak działa szósty zmysł, co to jest synchronizacja, dlaczego tak ważne jest dbanie o własny organizm, jak go słuchać i kierować się jego podpowiedziami, w jaki sposób się uziemiać, by nie stracić kontaktu z rzeczywistością, jak skontaktować się z aniołami, swoimi przewodnikami duchowymi a nawet z osobami, które odeszły. Każde zagadnienie to obszerna wiedza ezoteryczna napisana zrozumiałym, jasnym językiem co sprawia, że czas spędzony przy tej książce mija szybko i przyjemnie.

„Nauka i prawa duchowe są zgodne w jednej kwestii: każdy z nas jest istotą o sześciu zmysłach, a cały Wszechświat jest ze sobą ściśle powiązany. Parapsychologicznie wszyscy wpływamy na siebie nawzajem, a ludzie uświadomieni dobrze o tym wiedzą i nie próbują tego kwestionować.” Jeśli zatem chcemy cieszyć się bezpiecznym i spełnionym życiem warto zacząć słuchać swego wewnętrznego głosu i zaufać swoim wibracjom!