Szybki Kurs Wróżenia Z Kart Klasycznych

Aryan Goehling

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym napięciu, niepewności, obawie o jutro. Martwimy się codziennymi problemami, chcemy zapewnić sobie i najbliższym bezpieczne życie, podejmujemy wiele decyzji, nie zawsze trafnych, nieraz nie wiemy co robić dalej, jak postąpić. Dlatego warto by było mieć kogoś, kto w każdej chwili podpowie rozwiązanie, doda otuchy, wskaże drogę. Nie zawsze mamy zaufaną osobę, przyjaciela, który jest w stanie nam pomóc. Takim życiowym doradcą mogą być zwykłe karty, które często używane są do gier hazardowych i zabaw towarzyskich lecz nie każdy wie, że są one świetnym narzędziem do poznawania przyszłości i rozwijania własnego wnętrza. Te skromnie wyglądające kartoniki mogą być także Twoim powiernikiem, towarzyszem życia, którego zawsze możesz mieć przy sobie. Myślisz, że korzystanie z ich rad jest trudne, bo przecież nie wiesz co do Ciebie mówią? Książka Aryan’a Goehling’a „Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych” z pewnością Ci to ułatwi. Dzięki tej książce samodzielnie nauczysz się przepowiadać przyszłość. Nie będzie już ona skrywała przed Tobą żadnych tajemnic i będziesz mógł wyjawić jej sekrety także innym.

Aryan Goehling mimo młodego wieku jest doświadczonym wróżbitą i jasnowidzem o ogromnej wiedzy ezoterycznej, którą w przystępny sposób przekazuje w swojej najnowszej książce. Jest on również redaktorem i koordynatorem darmowej gazetki ezoterycznej pt. „Biuletyn Ogrodu Nadziei”, która jest efektem współpracy z gdyńskim ośrodkiem „Ogród Nadziei” Wandy Prager. Tak pisze on o sobie: na swojej stronie http://www.wrozbitaaryangoehling.pl „Zdolności jasnowidzące posiadam od urodzenia, ale moje dzieciństwo nie należało z tego powodu do najłatwiejszych. W mojej rodzinie nikt nie posiadał tego typu zdolności. Nie mogłem spytać się dlaczego widzę rzeczy, których inni nie dostrzegają... Dopiero, kiedy wychowywałem się w rodzinie zastępczej u znanej łódzkiej wróżki, to właśnie ona podpowiedziała mi jak mógłbym wykorzystać moje zdolności dla dobra innych ludzi. Wtedy właśnie zaczęła się moja przygoda ze zgłębianiem wiedzy ezoterycznej tj: bioenergoterapia, uzdrawianie, regresing, numerologia, magia, huna, tarot i szeroko pojęta parapsychologia.”

Na rynku pojawiło się wiele książek o kartach klasycznych i z pewnością każda z nich wnosi cenną wiedzę. Książka Aryan’a Goehling’a jest nieco inna. Zawiera opisy kart od Asów do Siódemek. Są one krótkie, rzeczowe, podkreślające charakter danej karty. Autor przejrzyście przedstawia powiązania między poszczególnymi kartami a także ich znaczenie w zależności od tego jak ułożą się one w rozkładzie na przykład: na co wskazują trzy Asy, gdy w rozkładzie ułożą się ukośnie albo co oznaczają cztery Walety gdy uformują krzyż? Poradnik jest bogaty w wiele praktycznych porad. Znajdziesz w nim ciekawe rozkłady, które pomogą w uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie a także szybką ściągę podstawowych znaczeń. Nauczysz się jak odczytać czas w kartach, jak określić zdrowie, jak powróżyć sobie w wieczór andrzejkowy, jak określić gdzie spotkasz swoją miłość, jak będzie wyglądać twój przyszły partner (- ka) a nawet na jaką literę będzie zaczynało się imię ukochanego (-ej)?

Za pomocą kart klasycznych rozwiniesz w sobie zdolność jasnowidzenia i wykorzystasz ją w życiu. Dowiesz się jak odróżnić dobrą wróżkę od złej, na co zwrócić uwagę szukając takiej osoby, jak przygotować się do wizyty. Jeśli jednak sam chciałbyś wróżyć to wiedza zawarta w książce Aryan’a Goehling’a ułatwi Ci urządzenie gabinetu, podpowie jak pomagać innym poprzez stawianie kart, w jaki sposób przygotować się do spotkania z klientem, na co uważać przy wykonywaniu tego zawodu, o czym należy mówić a co raczej przemilczeć. Żeby zajmować się doradzaniem innym sam musisz mieć poukładane życie, zrównoważony umysł i emocje. Jak to osiągnąć dowiesz się również z książki „Szybki Kurs Wróżenia Z Kart Klasycznych”, która jest godna polecenia zarówno dla amatorów jak i osób bardziej zaawansowanych ezoterycznie.

Posługiwanie się kartami nie jest trudne! Tego można się nauczyć! Ta najprostsza i najbardziej przystępna do opanowania sztuka magiczna jest już w zasięgu Twojej ręki! Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać!