Głęboka Prawda - Ostatnia Szansa Ludzkości

Gregg Braden

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

W obecnym świecie istnieje wiele spraw, które nas niepokoi lub wręcz przeraża. Są one zagrożeniem dla stabilności, równowagi i przetrwania gatunku ludzkiego. Wojny, terroryzm, samobójstwa, ludobójstwo, kara śmierci, ubóstwo, kryzys gospodarczy i wojna nuklearna – to zaledwie część z setek kwestii, które wskazują, że z ludzkością nie dzieje się najlepiej. Wszystkie wyrastają z fałszywych założeń przestarzałej nauki. Te problemy tylko pozornie stanowią osobne wydarzenia. Gregg Braden udowadnia w swej książce „Głęboka Prawda”, że każdy element we wszechświecie i na Ziemi jest ze sobą powiązany. Pokazuje, że dotychczasowe działania ludzi przywiodły nas na skraj katastrofy i utraty wszystkiego, co ceni sobie nasza cywilizacja. Zbliża się moment wyboru pomiędzy dalszą degradacją ludzkości i nieuchronnym unicestwieniem planety, a wejściem na nowy poziom rozwoju człowieka. Życie na ziemi ulega drastycznym przeobrażeniom, których skutki mogą być niewyobrażalne.

“Głęboka Prawda 1: Zdolność zażegnania kryzysów zagrażających naszemu życiu I światu zależy od gotowości do zaakceptowania tego, co nauka odsłania przed nami na temat pochodzenia i historii człowieka” – to jedna z tez udowadnianych w tej książce. Autor podpowiada, jak uniknąć zagrożenia globalną wojną, nadużywania zasobów naturalnych i rosnących niedoborów żywności i wody pitnej oraz bezprecedensowego stopnia eksploatacji światowych oceanów, lasów, rzek i jezior. Podaje również nieznane dotychczas fakty dotyczące historii i ewolucji człowieka. Udowadnia także, że ludzie są z natury „zaprogramowani” na pokojową egzystencję.

Książka z pewnością napisana dla tych, którzy chcą poznać prawdę, mają dość zakłamania i chcą wiedzieć jaki naprawdę jest świat, co można zrobić by zaczął on lepiej funkcjonować. W poszczególnych rozdziałach autor porusza wiele kwestii otaczającej nas rzeczywistości. Ukazuje ją od strony naukowej, popartej dowodami i najnowszymi odkryciami, które często nie są ujawniane, pomija się je milczeniem, utrzymując dotychczasowe przekonania o nas samych i tym co nas otacza. W przystępny sposób wyjaśnia zagadnienia, o których często nie mamy pojęcia a powinniśmy wiedzieć. Wypływa z tego główny wątek: poszukiwanie odpowiedzi na odwieczne pytanie, na które do tej pory nikt nie zdołał podać dokładnie: KIM JESTEŚMY? DOKĄD ZMIERZAMY? SKĄD POCHODZIMY? Przesłaniem książki jest przede wszystkim mądre działanie, by nie dochodziło do katastrof, wojen, terroryzmu. Wiele odpowiedzi jest w nas samych. Nauka jest jedną z metod poszukiwania prawdy nie tylko o świecie ale przede wszystkim o sobie. Do zaistnienia zmian w świecie potrzebny jest nowy sposób myślenia, podejścia do problemów by ludzkość mogła dalej istnieć.

Gregg Braden to bestsellerowy autor New York Timesa, który jest uważany za światowego pioniera łączenia nauki z duchowością. Ponad 20 lat temu porzucił intratną posadę w międzynarodowej korporacji by móc poświęcić się poszukiwaniom Boga. W jego niezwykłej podróży towarzyszą mu miliony czytelników na całym świecie. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć. Poznaj najgłębszą z prawd i dowiedz się KIM JESTEŚ!