Silna i Kobieca

Jak Wzmocnić Swój Magnetyzm

Rachael Jayne Groover

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

Każda kobieta chciałaby być powabna, czarująca a jednocześnie silna, radząca sobie z codziennymi problemami. Wiele z nas nie wie jak to zrobić. W dzisiejszym świecie kobiety wykazują się niezwykłą kreatywnością, dążą do sukcesu, gonią za karierą, a jednocześnie prowadzą dom, dbają o rodzinę, często z trudem godząc jedno i drugie. Niestety gubią gdzieś po drodze swoją kobiecość starając się być silnymi, wyzwolonymi i niezależnymi osobowościami. Niestety często jest też tak, że nie układa im się w związkach, trafiają na niewłaściwych partnerów i z pewnością zastanawiają się dlaczego tak jest? Co ze mną jest nie tak? Mam przecież wszelkie atuty, pracę, urodę to dlaczego ciągle mi się to przytrafia? Co powoduje, że jedna z kobiet emanuje swoją osobowością, a inna jest nawet nie zauważona? Skąd biorą się problemy w związkach, w relacjach z mężczyznami? Co sprawia, że natrafiamy na podobny typ partnera? Jeśli i Ty masz takie myśli, kolejny związek to nie jest TO, znowu przytrafił ci się ten sam schemat życiowy, masz problemy z mężczyznami, czujesz się nie doceniana, nie zauważana – koniecznie powinnaś przeczytać książkę „Silna i kobieca” napisaną przez Rachael Jayne Groover, która również miała kiedyś przykre doświadczenia z mężczyznami, z samą sobą, swoim miejscem na ziemi. Teraz jest kobietą spełnioną, która robi to co lubi, cieszy się życiem przy boku ukochanego, odpowiedniego partnera. Swoje życie tworzy świadomie i teraz w swojej książce uczy inne kobiety jak mogą zmienić siebie, zwiększyć swój magnetyzm, by mogły również czuć się szczęśliwe i zadowolone z życia.

Każda kobieta ma w sobie magnetyczny potencjał. Może on zwiększyć szansę znalezienia wymarzonej pracy, zwrócenia uwagi “właściwego” mężczyzny we “właściwym” czasie czy do prowadzenia spokojnych i uwieńczonych sukcesem negocjacji ze swoimi dziećmi. By go rozbudzić, wystarczy zastosować się do prostych wskazówek zawartych w książce „Silna i kobieca” i wykorzystać sprawdzone przez autorkę narzędzia.

Tajemnica tkwi w esencji kobiecości. Wpływa ona nie tylko na Twój powab, magnetyzm ale również na rozwój duchowy, seksualność, styl bycia. Jeśli zrozumiesz na czym ona polega, jak odkryć ją w sobie i zastosować - świadomie staniesz się jej uosobieniem. Nauczysz się emanować seksapilem i naginać do własnej woli męską siłę. Dowiesz się także, jak okazywać swoją moc i jednocześnie nie odpychać od siebie innych osób. Pomocne w tym są medytacje i 35 prostych ćwiczeń zawartych w książce, dzięki którym zwiększysz swój kobiecy magnetyzm, nauczysz się roztaczać wokół siebie blask, pozytywną energię, otworzysz się na wspaniałą, wymarzoną miłość, pozbędziesz się lęków, które do tej pory nie pozwalały Ci zaznać szczęścia i spełnienia. Poznasz również 5 błędów, które niezależne kobiety najczęściej popełniają w swoich związkach. Każdy rozdział zawiera podsumowanie i najważniejsze punkty do zapamiętania i praktykowania.

Czas zacząć przykuwać uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale i osobowością. Wykorzystaj swoją kobiecość!