Medycyna duchowa. Uzdrawianie XXI wieku.

Otmar Jenner

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

W dzisiejszych czasach medycyna jest bardzo rozpowszechniona. Gdy mamy chore ciało, przede wszystkim korzystamy z tradycyjnego sposobu leczenia. Idziemy do wybranego specjalisty, który najczęściej usuwa objawy podając odpowiednie specyfiki, leki, wprowadzając kurację ale to nie usuwa przyczyn choroby. Po jakimś czasie dolegliwości wracają i ponownie poddajemy się leczeniu. Jednak przyczyny najczęściej są w naszej psychice, w naszej świadomości. Zapominamy, że człowiek stanowi jedność – to ciało, duch a przede wszystkim dusza. Jeżeli choruje dusza, choruje cały organizm, więc od uzdrawiania duszy powinno się zaczynać każde leczenie. Tego uczy książka Otmara Jenner’a „Uzdrawianie Duchowe”

Medycyna duchowa jest idealna dla wszystkich, których kiedykolwiek zawiodły konwencjonalne metody leczenia. Jest pozbawiona ryzyka, wolna od szkodliwych skutków ubocznych i często pomaga w beznadziejnych przypadkach. Autor nie tylko objaśnia poszczególne zasady tej skutecznej metody terapeutycznej, ale jednocześnie odpowiada na najczęściej zadawane przez jego pacjentów i uczniów pytania. Z tej publikacji dowiesz się, jak dokładnie funkcjonuje duchowe uzdrawianie i w jakich sytuacjach można je stosować. Przede wszystkim jednak sam zostaniesz uzdrowicielem duchowym i będziesz pomagać – zarówno sobie, jak i bliskim.

„Medycyna duchowa daje odpowiednie narzędzie, aby móc znaleźć swoją drogę życiową i aby nią podążać.”

Otmar Jenner po raz pierwszy zetknął się z medycyną niekonwencjonalną we wczesnym dzieciństwie. Jego ojciec potrafił łagodzić dolegliwości poprzez nałożenie dłoni na obolałe miejsce. Mimo, że w późniejszym czasie Otmar pracował jako muzyk, dziennikarz i reporter wojenny, zainteresowanie terapiami naturalnymi nigdy w nim nie zgasło. Zaczął terminować u uzdrowicieli, by ostatecznie opracować autorską metodę naturalnego uzdrawiania – medycynę duchową. Teraz ta bardzo popularna w Niemczech i Austrii technika terapeutyczna dotarła wreszcie do Polski!

Autor na podstawie swoich doświadczeń opisuje praktyczną stronę uzdrawiania duchowego. W precyzyjny, obrazowy i prosty sposób wyjaśnia podstawową wiedzę na ten temat. Jak przygotować się do sesji bioterapii, w jaki sposób zabezpieczać się, by nie wyczerpać swojej energii, jaka jest filozofia uzdrawiania duchowego. Na podstawie ukazania nam swojej metody pracy autor ułatwia zrozumienie istoty pracy z pacjentem a dzięki temu dowiadujemy się na czym polega uzdrawianie w medycynie duchowej. Tu każdy klient traktowany jest indywidualnie, czas poświęcony tylko jemu procentuje odnową fizyczną a przede wszystkim duchową. Książka zawiera wiele ciekawych zagadnień przedstawionych przejrzystym i zrozumiałym językiem a także ćwiczenia, które pomogą nam rozwinąć nasze zdolności energetyczne, by przebudzić w nas dawno zapomnianą wiedzę. Technika przedstawiona przez autora pomoże nam nie tylko wyleczyć się z wszelkich dolegliwości, ale również zrzucić z siebie jarzmo poprzednich inkarnacji. Treść podzielona jest na cztery główne części, które możemy poznawać niezależnie od siebie, w kolejności, która nam odpowiada. To niewątpliwa zaleta tej pozycji.

„Uzdrawianie duchowe rozpoczyna się obudzeniem miłości do samego siebie”

Pamiętajmy, że całkowite uzdrowienie to przede wszystkim zdrowa dusza, umysł i ciało. Są to elementy nierozłączne, stanowiące naszą jedność. Nie wystarczy uleczyć fizycznych objawów. Lecząc ciało, pomóżmy duszy!