Jak rozbudzić swoją duszę?

Sonia Choquette

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

O parapsychologii krąży wiele mitów, przesadzonych wyobrażeń, opinii. Najczęściej kojarzona jest z nadnaturalnymi mocami, magią, duchami czy niezwykłymi, niewyjaśnionymi wydarzeniami. Posądzana o szkodliwe działanie na psychikę, wymysł jakichś „ciemnych sił”. A tymczasem słowo „psyche” to inaczej „dusza” natomiast „psychic” znaczy „duchowy.”

Gdy wybierasz drogę parapsychologiczną, zaczynasz poznawać swoją duszę. Jest to ścieżka rozwoju duchowego, zwrócenia się do własnego wnętrza i zrozumienie swojej prawdziwej istoty. Dzięki niej rozbudzasz swoją duszę, stajesz się bardziej kreatywny, zdolny do prawdziwej miłości, poszerzasz swoją wiedzę o sobie i otaczającym Cię świecie. Książka „Jak rozbudzić swoją duszę” stwarza Ci takie właśnie możliwości. Czytając ją stajesz przed szansą rozszerzenia swojej świadomości, połączenia się na nowo z intuicją i wyobraźnią oraz odkrycia osobistej ścieżki wiodącej do Twojego najskrytszego JA, czyli DUSZY.

Sonia Choquette jest znaną jasnowidz, która od najmłodszych lat miała kontakt z duchowymi mistrzami. Od trzech pokoleń w jej rodzinie były osoby o szczególnych zdolnościach. Dzięki ich mądrości autorka zdobyła wiedzę i praktyczne umiejętności. Autorka bestselleru „Duchowi przewodnicy” i „Jak rozbudzić szósty zmysł” oraz kart o tym samym tytule, studiowała religię i metafizykę. Jest uznaną nauczycielką duchową. Na podstawie własnych doświadczeń oraz przeżyć swoich uczniów i klientów napisała ten praktyczny poradnik – przewodnik samorozwoju, który umożliwi Ci pracę nad zdolnościami parapsychologicznymi.

„Parapsychologiczne dary to dary duszy”.

Dowiesz się czym jest dusza i jak do niej dotrzeć. Otrzymasz całą masę ćwiczeń, wskazówek, sugestii pytań pomocniczych, które posłużą do utrzymania równowagi. Pozbędziesz się wszelkich przeszkód stojących na drodze do rozwoju i zaczniesz pracować nas swoimi parapsychologicznymi zdolnościami. Gdy już rozbudzisz swoją duszę będziesz w stanie także w pełni wykorzystać moc i mądrość płynącą z kart anielskich, wróżebnych, Tarota i rozwojowych, także talii tej Autorki. Dodatkowo nauczysz się widzieć aurę, oczyszczać i równoważyć czakry oraz używać wahadełka. Przeżywanie życia na poziomie duchowym jest bardzo ważne, teraz dowiesz się jak robić to świadomie i poznasz sekret jak podążając ścieżką parapsychologii rozbudzić swoją duszę. Autorka stopniowo wprowadza w poszczególne tematy, zagadnienia i terminologię. Stworzyła ona program, który podzielony jest na 12 etapów. Na końcu każdego z nich znajduje się test ułatwiający ocenę postępu w rozwoju duchowym i przyswojenia materiału. Przeznaczając 12 tygodni nauczysz się medytować, oczyszczać świadomość z różnych blokad nagromadzonych w ciągu dotychczasowego życia, uwolnisz się z negatywnych emocji, dowiesz się jak łączyć się ze swoimi duchowymi przewodnikami, ze swoją intuicją i wewnętrznym głosem. Nie bój się wejść w ten świat, bo z pewnością poznając siebie, poznasz swoją duszę, będziesz w końcu wiedział dokąd zmierzasz. Podróż, którą zaczniesz z tą książką odmieni Twoje życie. Czas ruszyć w drogę i zacząć przeżywać życie w duchowy sposób!