Uzdrawianie Ciała Za Pomocą Umysłu

Dr David R. Hamilton

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

Choroby, dolegliwości ciała, bóle towarzyszące nam w różnych okolicznościach są nieodłącznym elementem życia człowieka. Często borykamy się z wieloma niedogodnościami powodowanymi przez choroby i nie wiemy jak sobie z nimi poradzić. Przyjmujemy stosy tabletek, biegamy od jednego lekarza do drugiego i zamiast czuć się lepiej stan naszego zdrowia się pogarsza. Jeżeli jesteś w podobnej sytuacji lub chcesz takiej uniknąć sięgnij po książkę dr. Davida R. Hamiltona „Uzdrawianie Ciała Za Pomocą Umysłu” Dzięki niej zrozumiesz jak działa nasz umysł, jaką ma moc i możliwości.

Związku pomiędzy ciałem a psychiką nie trzeba w dzisiejszych czasach udowadniać. Świadczy o nim chociażby osławiony efekt placebo. Czy zastanawiałeś się jak to możliwe, że umysły poważnie chorych ludzi, tylko w oparciu o przekonanie, że otrzymują lek, potrafiły wyleczyć ich ciała z pozornie nieuleczalnych chorób? I co najważniejsze – czy każdy z nas może dowolnie wykorzystywać tę uzdrawiającą właściwość swojej świadomości?

Odpowiedzi udziela dr David Hamilton – niekwestionowany autorytet medyczny o wieloletnim doświadczeniu w branży farmaceutycznej, a także autor światowych bestsellerów. Obecnie podróżuje po całym świecie i prowadzi warsztaty, pomagając ludziom zrozumieć potężny wpływ umysłu na ciało. Jest to pierwsza na polskim rynku książka tego autora, w której opisuje, w jaki sposób pozytywne myślenie, odpowiednie nastawienie do życia ma wpływ na nasze zdrowie i cały organizm. Poprzez liczne przykłady przeprowadzonych badań, historii wziętych z życia udowadnia, że umysł ludzki ma niesamowite możliwości w kreowaniu nie tylko własnej rzeczywistości, ale także samopoczucia, kondycji fizycznej, zdrowia. Optymistyczne podejście do świata, wzajemne wspieranie się w trudnych chwilach, docenianie własnych dokonań, brak krytycyzmu i narzekania – te i wiele innych czynników naszego życia są w stanie zmienić nasz organizm w sprawnie działający mechanizm. Autor pokazuje, jak wyobraźnia i myśli stymulują systemy obronne ciała oraz uruchamiają procesy zwalczania choroby, bólu i dolegliwości fizycznych.

„…większość chorób można uzdrowić z pomocą umysłu a przynajmniej można w ten sposób poprawić stan swojego zdrowia.” – Tak twierdzi autor i z pewnością warto spróbować tej metody. Ma ona przede wszystkim wspomóc nasz organizm w uzdrawianiu z różnych dolegliwości, których lista zamieszczona została na końcu książki wraz z przykładowymi wizualizacjami i medytacjami.

Po raz pierwszy w sposób tak naukowy przeanalizowano leczniczy potencjał kryjący się w naszym umyśle. Co więcej, aby z niego skorzystać nie są konieczne żadne specjalistyczne ćwiczenia czy kursy. Wszystko, czego potrzebujemy, posiadamy w sobie od dnia narodzin. Musimy tylko nauczyć się z tego korzystać. Twój umysł to najskuteczniejszy lek i warto niego skorzystać!