Prawo Przyciągania

Esther i Jerry Hicks

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

Każdy z nas zna polskie przysłowie: „Kowalem swego losu każdy bywa sam”. Ta mądrość ludowa zawiera odwieczną prawdę i najpotężniejsze prawo we Wszechświecie – prawo przyciągania. Do tej pory pojawiały się w Twoim życiu sytuacje, ludzie, rzeczy, które przyciągałeś nieświadomie. Na pewno nie zawsze były one dla Ciebie miłe. Nieraz zadawałeś sobie pytanie „Dlaczego JA?” Dlaczego mnie to spotkało?” i miałeś z pewnością pretensje do wszystkich wokół. Tymczasem powinieneś przyjrzeć się sobie, a przede wszystkim swoim przekonaniom, przyzwyczajeniom i myślom. Każda myśl jest energią i potężną siłą, która może zarówno zniszczyć jak i wspierać. To co Cię otacza jest odbiciem tego co sobą reprezentujesz. „Podobne przyciąga podobne” – to jedna z zasad prawa przyciągania.

Ester i Jerry Hicks przedstawiają w swojej książce „Prawo Przyciągania” zasady według których działa ono w naszym życiu. Autorzy opisują swoje doświadczenia i zapisy rozmów za pomocą channelingu z grupą istot duchowych o imieniu Abraham. Udzielają oni obszernych odpowiedzi na pytania, które często my sami sobie zadajemy. Stopniowo jesteśmy wprowadzani w inny niż do tej pory świat. Okazuje się, że świadome myślenie ukierunkowane na wybrany cel przynosi niesamowite efekty, powoduje zmiany w życiu i wspomaga w osiągnięciu tego czego pragniemy.

Zagłębiając się coraz bardziej w treść tej niesamowitej książki, zaczniesz inaczej patrzeć na swoje życie. Nagle odkryjesz, że możesz wiele w nim zmienić, zrozumiesz swoją sytuację a przede wszystkim dowiesz się jak wykorzystać Uniwersalne Prawa dla siebie tak byś doświadczał tylko tego czego chcesz i celowo stwarzał swoje życie.

„Kiedy pozyskacie świadomość istnienia tych Praw oraz pojmiecie ich działanie w praktyce, wasze doświadczenie życiowe osiągnie nowy, potężny wymiar” tak zapewniają istoty Abraham.

Warto spróbować! Wszechświat Cię wspiera! Poznając jego prawa łatwiej osiągniesz dobrobyt, spełnisz marzenia, pozbędziesz się problemów zdrowotnych czyli możesz osiągnąć wszystko co chcesz i w końcu poczujesz się spełniony! Tę książkę każdy powinien przeczytać jak najwcześniej, by móc wieść szczęśliwe życie według swoich zasad.