Choroba Twoim przyjacielem - Ulecz Duszę, Ulecz Ciało

Dr Thorwald Dethlefsen, Dr Ruediger Dahlke

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

Czy choroba może być dla nas pozytywna? Jakie korzyści możemy z niej wydobyć dla siebie? Jaką informację ze sobą niesie np. ból głowy czy choroba nerek? O tym i wielu innych zagadnieniach piszą autorzy książki „Choroba Twoim przyjacielem - Ulecz Duszę, Ulecz Ciało” dr Thorwald Dethlefsen psycholog i psychoterapeuta oraz dr Ruediger Dahlke – lekarz i specjalista od terapii naturalnych.

Autorzy opisują wiele schorzeń, chorób i dolegliwości, które niosą ze sobą konkretne informacje. Uświadamiają, że jesteśmy całością a nasz organizm to jeden mechanizm, w którym każda cząstka jest ze sobą powiązana. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego chorujesz, jakie są tego przyczyny, co musisz zrobić by poczuć się lepiej, jak uniknąć chorób to sięgnij po tę ciekawą książkę. Pomoże Ci ona rozpoznać symptomy zbliżającego się zagrożenia zdrowia, uświadomi Ci, że przede wszystkim Ty sam jesteś odpowiedzialny za to co Cię spotyka, ponieważ w Twojej podświadomości zostają stworzone podwaliny przyszłej choroby. Każda choroba powstaje w umyśle. Wystarczy słuchać siebie, swojego ciała, które zawczasu wysyła ostrzegawcze sygnały. Najpierw pojawiają się symptomy czyli „lampki kontrolne” naszego organizmu. Jeżeli w odpowiednim momencie je zauważymy, rozpoznamy i zrozumiemy, łatwiej wrócimy do formy i harmonii. Gdy nauczysz się tego, wówczas okaże się, że choroba może stać się twoim przyjacielem, bo pokazuje Ci Twój problem, który należy rozwiązać by organizm wrócił do równowagi..

„Istnieje wiele symptomów, ale wszystkie są wyrazem jednego i zawsze tego samego zdarzenia, które nazywamy chorobą.”

Autorzy uczą jak rozpoznać pierwsze oznaki dysharmonii i w jaki sposób je zlikwidować. Dzięki tej książce zaczniesz inaczej postrzegać chorobę i zmienisz sposób podejścia do niej. Gdy ją zrozumiesz, dostrzeżesz w niej przyjazną energię, która spowoduje powrót do zdrowia zarówno psychicznego, duchowego oraz fizycznego.