Jak Odczytać Przyszłość z Kart Klasycznych

Manuela Klara Olszewska, Angelika Lenartowicz

Wydawnictwo Studio Astropsychologii


Pozycję można kupić w sklepie internetowym www.talizman.pl

Mimo, że żyjemy w czasach elektroniki, komputerów, internetu, chętnie sięgamy po wróżby, chcąc poznać przyszłość, wysłuchać rad i wskazówek wróżki. Na polskim rynku ezoterycznym można spotkać wiele systemów wróżebnych począwszy od tarota, przez runy, karty anielskie, kwiatowe i wiele innych. Wybór jest duży. Jedną z metod mantycznych znaną od wieków są karty klasyczne. Niektórzy są zdziwieni, że można z nich prognozować przyszłość, ponieważ często są one używane do gier i zabaw towarzyskich.

Książka „Jak odczytać przyszłość z kart klasycznych” wprowadza nas w magiczny świat tych niezwykłych kart. Proste w przekazie i formie potrafią ukazać dany problem, opisać osobę czy wskazać drogę. Autorki - Manuela Klara Olszewska i Angelika Lenartowicz – w umiejętny sposób prowadzą nas przez kolejne karty jednocześnie ucząc jak je łączyć, jak odczytywać ich znaczenia. Liczne przykłady z warsztatu wróżbiarskiego pozwalają poznać charakterystykę kart, ułatwiają ich zrozumienie i nauczenie się ich odczytywania.

Do książki dołączona jest wkładka z kolorowymi kartami obrazkowymi do wycięcia, które są pomocne w zapamiętaniu znaczeń. Jedynym ich minusem są niewielkie rozmiary i cienki kartonik, na którym są wykonane. To sprawia, że trudno je np. tasować ale z pewnością można je doskonale wykorzystać do nauki i poznawania ich języka. Są to jedne z nielicznych kart klasycznych obrazkowych, które opisują w sugestywny sposób ich znaczenie. Książka jest doskonałym podręcznikiem dla wszystkich, którzy zarówno zetknęli się już z kartami klasycznymi jak i dla tych, którzy dopiero chcą je poznać.

Karty z wkładki mają wymiary 4,4 cm x 6,5 cm